Briefing prasowy nt. planów Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów

15 stycznia 2014 r. o godz. 11.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się briefing prasowy dotyczący planów Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów. W spotkaniu udział wezmą:

• Dominika Hofman-Kozłowska – koordynator UŚM,
  • Mateusz Maik – dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku
  • oraz dr hab. Danuta Krzyżyk – adiunkt w Katedrze Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej, która od 2009 roku jest rzeczoznawcą MEN i opiniuje pod względem poprawności językowej podręczniki szkolne.

Uniwersytet Śląski Maturzystów stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie uczniów do egzaminu dojrzałości. Oferuje cały szereg inicjatyw:

• Zimowe Powtórki Maturalne,
  • Weekendowe Warsztaty,
  • Nocne Powtórki Maturalne,
  • a także wsparcie zawodowe – dzięki współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości maturzyści z dziesięciu szkół dowiedzą się jak odkrywać swój potencjał, budować cele, szukać motywacji i skutecznie działać.

O wydarzeniu napisali również: