Briefing prasowy dot. kampanii „Co nas spina? Studencie zadbaj o swoją psychikę!”

13 listopada 2012 r. o godz. 11.00 na deptaku przy ul. Bankowej odbędzie się briefing prasowy poświęcony kampanii „Co nas spina? Studencie zadbaj o swoją psychikę!”, w którym udział wezmą m.in.: psycholog UŚ mgr Justyna Szostek z Centrum Obsługi Studenta, mgr Magdalena Bolek i Krzysztof Sodowski, redaktorzy naczelni serwisu „Więc Jestem!”, a także Aldona Plewińska, niepełnosprawna modelka studiująca na Uniwersytecie Śląskim.

Kampania, która potrwa do 13 lutego 2013 r., skierowana jest do wszystkich studentów oraz pracowników naukowych. Podczas trwania akcji realizowane będą działania mające na celu zwiększenie świadomości względem profilaktyki i higieny zdrowia psychicznego.