Briefing prasowy dotyczący ogłoszenia wyników konkursu na ex libris CINiBA

W piątek 28 marca 2014 r. o godz. 10.40 w holu głównym Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej odbędzie się briefing prasowy poprzedzający ogłoszenie wyników konkursu na ex libris CINiBA. Konkurs adresowany do studentów Wydziału Artystycznego UŚ w Cieszynie rozpoczął się w październiku 2013 r. Spośród 122 prac 88 autorów jury wybrało 12 projektów finałowych. Najlepszy ex libris wybierali również internauci. Zwycięzców poznamy w piątek.

W briefingu wezmą udział: prof. dr hab. Dariusz Pawelec – dyrektor CINiBA, dr hab. Krzysztof Pasztuła – przewodniczący jury oraz autorzy nagrodzonych projektów, którzy zaprezentują swoje prace i opowiedzą, w jaki sposób wpisali w wielowiekową tradycję ex librisu nowoczesną bibliotekę.