Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Akademickie Mistrzostwa Śląska w tenisie stołowym – wyniki

05.06.2018 - 14:57 aktualizacja 05.06.2018 - 14:57
Redakcja: admin

26 maja 2018 roku w hali Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach rozegrany został czwarty turniej w ramach Akademickich Mistrzostw Śląska w tenisie stołowym. Zawodnicy brali udział w rozgrywkach indywidualnych, deblowych i mikstach. O miejsca na podium walczyli m.in. reprezentanci Uniwersytetu Śląskiego: Sandra Stanisławska w grze pojedynczej kobiet zajęła drugie miejsce, w grze podwójnej kobiet – wraz z Agnieszką Ochman – zdobyły złoty medal, natomiast w grze podwójnej mieszanej – wraz z Mariuszem Grzesiczakiem – wywalczyli brąz.

W klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Śląska w rozgrywce indywidualnej kobiet Agnieszka Ochman zajęła trzecie miejsce, w grze podwójnej kobiet para: Sandra Stanisławska i Agnieszka Ochman zdobyła złoty medal, natomiast w grze podwójnej mieszanej Sandra Stanisławska i Mariusz Grzesiczak – uplasowali się na trzeciej pozycji.

W klasyfikacji drużynowej zawodniczki z UŚ wywalczyły mistrzostwo, natomiast reprezentanci UŚ zajęli trzecie miejsce.