Akademia Zarządzania i Finansów – część II

Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego uruchamia drugą część Akademii Zarządzania i Finansów. Akademia stanowi uzupełnienie procesu kształcenia o zajęcia prowadzone przez ekspertów i specjalistów reprezentujących szeroko rozumiane instytucje finansowe. Jest to cykl wykładów dodatkowych mających na celu poszerzenie wiedzy na temat praktycznych aspektów funkcjonowania rynku finansowego oraz kształtowanie przydatnych na rynku pracy kompetencji zawodowych. Tematyka najbliższych wykładów:

• „System emerytalny w Polsce” – 9 kwietnia 2015 r., godz. 13.45, wykład poprowadzi Aleksandra Barwińska z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,

• „Systemy wymiany informacji Związku Banków Polskich” – 16 kwietnia 2015 r., godz. 13.45, wykład poprowadzi Mateusz Zając z Centrum Informacji Gospodarczej,

• warsztaty kompetencyjne „Rekrutacja bez tajemnic: jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić?” – 23 kwietnia 2015 r., godz. 13.45 . Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z działu HR Banku Citi Handlowy.

Spotkania będą się odbywać w Szkole Zarządzania UŚ (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1, sala 101). Studenci uczestniczący w zajęciach otrzymają certyfikaty potwierdzające udział oraz dodatkowe punkty za aktywność na wybranych przedmiotach (studenci SZ UŚ).

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udziela koordynator AZiF dr Michał Ochwat – e-mail: michal.ochwat@us.edu.pl.