facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

„50 inicjatyw studenckich” – nabór wniosków

logo 50-lecia UŚ

Rozpoczął się nabór wniosków do organizowanej przez Centrum Obsługi Studentów akcji pn. „50 inicjatyw studenckich” mającej na celu wybór i dofinansowanie pięćdziesięciu najciekawszych przedsięwzięć, projektów, pomysłów studentów oraz doktorantów. Konkurs ma inicjować aktywność, a także budować więzi wśród społeczności uniwersyteckiej. Dzięki zaproponowanej formie każdy student i doktorant Uniwersytetu Śląskiego będzie miał szansę rozwijać swoje praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania projektami i jednocześnie z zakresu efektywnego gospodarowania pozyskanymi środkami pieniężnymi.

„50 inicjatyw studenckich” jest częścią obchodów jubileuszu 50-lecia istnienia Uniwersytetu Śląskiego. Regulamin, harmonogram  i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://student.us.edu.pl/50-inicjatyw-studenckich.

grafika przedstawiająca wejście do rektoratu UŚ oraz nazwę akcji "50 inicjatyw studenckich" i napis: zrealizuj swoje pomysły i weź udział w jubileuszowej inicjatywie!