„7. Program Ramowy. Podprogram PEOPLE. Jak napisać projekt na wymianę międzysektorową i międzynarodową?” - spotkanie informacyjne

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz Dział Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach zapraszają na spotkanie informacyjne pt. „7. Program Ramowy. Podprogram PEOPLE. Jak napisać projekt na wymianę międzysektorową i międzynarodową?”, które poświęcone będzie tematyce największego programu Unii Europejskiej w zakresie finansowania międzynarodowej współpracy badawczo – szkoleniowej. Szkolenie odbędzie się 29 maja 2009 roku w godz. 10.00 – 11.30 w auli Kazimierza Lepszego w budynku rektoratu (ul. Bankowa 12).

Karta zgłoszenia word