facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Zimowe Powtórki Maturalne

Uniwersytet Śląski Maturzystów po raz kolejny organizuje Zimowe Powtórki Maturalne. W czasie ferii zimowych, od 9 do 12 lutego 2015 r., będą odbywać się wykłady z matematyki, języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, historii, biologii oraz chemii. Zajęcia poprowadzą wykładowcy UŚ, trenerzy UŚ Maturzystów oraz specjaliści zajmujący się nową formułą egzaminu maturalnego.

W programie przewidziane są zajęcia z najczęściej pojawiających się na maturze tematów, urozmaicone nowoczesnymi prezentacjami, pokazami i doświadczeniami. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział m.in. w bloku wykładów z języka polskiego, na którym omówione zostaną strategie egzaminacyjne na maturę pisemną oraz ciekawe i cenne wskazówki dotyczące egzaminu ustnego w nowej formule. Podczas Zimowych Powtórek będzie można nabyć specjalnie wydaną publikację zawierającą zestawy maturalne i przydatne rady.

Szczegóły i zapisy na stronie: http://maturzysta.us.edu.pl/zimowe-powtorki-maturalne

.


O wydarzeniu napisał serwis „tychy.pl” w artykule pt. „UŚ zaprasza maturzystów na korepetycje” (02.02.2015).

O wydarzeniu napisał „Dziennik Zachodni” w artykule pt. „Maturzysto, jeszcze do środy możesz zapisać się na zimowe powtórki do egzaminu” (02.02.2015)

„Polskie Radio Katowice” – „Zimowe Powtórki Maturalne” (9.02.2015)

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.