Zarządzanie projektami z Project Management Institute

Wdrożenie rozwiązań zarządzania projektowego w organizacji to temat pierwszego z cyklu spotkań organizowanych przez Śląski Oddział Project Management Institute (PMI) dla studentów Uniwersytetu Śląskiego. Uczestnicy będą mieć możliwość między innymi zapoznania się z możliwościami pozyskania formalnego potwierdzenia swoich kompetencji z zakresu zarządzania projektami oraz poszerzenia wiedzy na ten temat.

Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 4 kwietnia 2016 r. od godz. 13.30 do 15.00 w auli nr 7 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11b).

Project Management Institute (PMI) to wiodąca organizacja non-profit, która zrzesza ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami na całym świecie, organizacja opracowuje standardy zarządzania projektami i wydaje międzynarodowe certyfikaty. Misją PMI Poland Chapter jest promowanie idei zarządzania projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich w profesjonalny sposób.

Rejestracja uczestników spotkania odbywa się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.