Zakończenie pierwszej edycji Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej

11.07.2017 - 09:49, aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

W niedzielę 16 lipca 2017 roku o godz. 10.00 w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UŚ odbędzie się uroczyste zakończenie pierwszej edycji Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej. Absolwentom certyfikaty wręczy prodziekan ds. studiów niestacjonarnych kierunków prawo i przedsiębiorczość dr hab. prof. UŚ Piotr Pinior. Po uroczystości odbędzie się wykład prof. Li Guoqing z Northeastern University w Shenyang zatytułowany „Confucianism and Chinese Legal Culture”.

Szkoła Prawa i Kultury Chińskiej to międzynarodowy projekt Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego realizowany we współpracy z dwoma renomowanymi chińskimi uniwersytetami: Beijing Foreign Studies University oraz Northeastern University w Shenyang. W październiku 2017 roku rozpocznie się kolejna edycja Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej, zapisy już trwają.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.spikc.pl

Uczestnicy i wykładowcy podczas inauguracji w 2016 roku

fot. Sekcja Prasowa UŚ