Zagraniczni studenci uczestnikami Dnia Kultury Arabskiej

3 grudnia 2013 r. studenci Szkoły Języka i Kultury Polskiej UŚ oraz Katedry Międzynarodowych Studiów Polskich wezmą udział w VI Dniu Kultury Arabskiej, który odbędzie się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Studenci zostaną powitani przez władze Wydziału Filologicznego i Instytutu Języka Angielskiego, będą mogli także zobaczyć pokazy slajdów i wysłuchać opowieści o życiu w krajach arabskich oraz relacji podróżniczych. Na studentów będą czekały również takie atrakcje, jak: arabski pokaz mody, pokazy: tańca brzucha, kaligrafii, makijażu, a ponadto będzie można spróbować arabskich specjałów kulinarny.

Szczegółowe informacje na temat VI Dni Kultury Arabskiej dostępne są na stronie www.ija.us.edu.pl.