XXIV gala wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji

Laury Umiejętności i Kompetencji to nagrody przyznawane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach osobom, które wnoszą nieoceniony wkład w rozwój kraju i wizerunek Polski w świecie oraz firmom, instytucjom i organizacjom legitymującym się sukcesem gospodarczym, stanowiącym wzór do naśladowania. Statuetki wręczane są w dziedzinie gospodarczej, naukowej i kulturalnej.

Tegoroczna gala odbędzie się 16 stycznia 2016 r. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Podczas uroczystości wręczone zostaną Diamentowe, Kryształowe z Diamentem, Kryształowe, Platynowe oraz Złote Laury, a także nagroda specjalna – Orzeł Piastów Śląskich. W wydarzeniu udział wezmą JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Galę uświetni koncert dedykowany laureatom pt. „Ray Wilson – Genesis Classic”.