17 kwietnia 2015 roku o godz. 18.00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. Gen. de Gaulle’a 17) odbędzie się XXII Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Mirosław Nakonieczny.

Podczas uroczystości 40 najlepszych przedsiębiorców w regionie odbierze statuetki „Firmy z Jakością”, „Firmy z Przyszłością” oraz „Wiarygodnego Lidera Biznesu”. Ponadto zostanie nadany tytuł Rzemieślnika Roku 2014.

W programie wydarzenia zaplanowano także między innymi występ zespołu „Czerwone Gitary”.