XV edycja Święta Drzewa w Katowicach

02.10.2017 - 16:34, aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

W czwartek 12 października 2017 roku o godz. 12.00 przed Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką (Katowice, ul. Bankowa 11a) odbędzie się inauguracja XV edycji Święta Drzewa w Katowicach. W programie spotkania zaplanowano m.in. wspólne sadzenie drzew i krzewów, happening „Drzewo – przyjaciel” oraz wystawę plakatów autorstwa Zofii Lasockiej – studentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Ze strony Uniwersytetu Śląskiego w wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. współpracy międzynarodowej i krajowej dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski, a także przedstawiciele katowickich jednostek i instytucji: Urzędu Miasta, Uniwersytetu Ekonomicznego, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

Potwierdzenie udziału należy przesyłać do 9 października drogą elektroniczną na adres e-mail: klubgaja@klubgaja.pl lub telefonicznie pod numerem: 33 812 36 94. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.swietodrzewa.pl.

Program spotkania (plik pdf)