XII Ogólnopolskie Targi "Edukacja 2010"

W dniach 16-18 marca 2010 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej "SPODEK" w Katowicach odbędą się XII Ogólnopolskie Targi "EDUKACJA 2010" z udziałem Uniwersytetu Śląskiego. Adresatem targów są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci. Wystawiać się będą szkoły wyższe z całej Polski, a także szkoły językowe, szkoły zawodowe i policealne oraz instytucje wspierające edukację.

Osoby zainteresowane studiowaniem na naszej uczelni będą mogły zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną. Patronat honorowy nad Targami przyjęli: Marszałek Województwa Śląskiego, Wojewoda Śląski, Prezydent Miasta Katowice oraz Śląski Kurator Oświaty.

W tej edycji organizatorzy zapewniają bezpłatny wstęp na Targi dla wszystkich odwiedzających.