XI Ogólnopolski Festiwal Ekspresji Dziecięcej i Młodzieżowej

Od 16 do 23 maja 2013 r. w Katowicach odbywać się będzie XI Ogólnopolski Festiwal Ekspresji Dziecięcej i Młodzieżowej. Dla uczestników tegorocznej edycji przygotowano bogaty program, w którym nie zabraknie spektakli teatralnych, warsztatów, wernisaży i występów artystycznych. Jest to jedno z najciekawszych wydarzeń cyklicznych, które współorganizuje Zakład Pedagogiki Twórczości i Ekspresji Dziecka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w kooperacji z wiodącymi, krajowymi i lokalnymi, instytucjami.

20 maja w Auli im. Józefa Pietera na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytet Śląskiego w Katowicach będzie miała miejsce inauguracja XI Ogólnopolskiego Festiwalu Ekspresji Dziecięcej i Młodzieżowej, podczas której odbędzie się trzyczęściowy panel dyskusyjny pt. „Sztuka Czytania”: