XI edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

grafika promująca wyróżnienia JM Rektora UŚ

Wyróżnienia JM Rektora dla najlepszych studentów, doktorantów, słuchaczy Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży, Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytetu Śląskiego jest jedną z form promowania aktywnego studiowania, twórczych postaw oraz działań na rzecz środowiska akademickiego i społecznego.

Celem konkursu jest wyłonienie osób wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w działalności naukowej oraz popularnonaukowej, społecznej czy kulturalnej, a także osób w szczególny sposób inicjujących i wspierających życie studenckie i posiadających nietuzinkowe osiągnięcia artystyczne bądź sportowe.

Termin zgłaszania wniosków upływa 12 kwietnia 2019 roku. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.

plakat promujący 11. edycję Wyróżnień JM Rektora UŚ