Wystawa pt. „45 artystów na 45-lecie UŚ”

CINiBA

W Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej będzie można zobaczyć wystawę prac najlepszych polskich współczesnych artystów. Ekspozycja została udostępniona przez współorganizatora wystawy – „Galerię Kukuczka” z Istebnej. Galeria działa od 1985 roku, prezentując zbiory obrazów, rysunków i grafik artystów polskich i zagranicznych.

Wernisaż zaplanowany został na 7 czerwca 2013 r. o godz. 15.30. Jubileuszową wystawę, zatytułowaną „45 artystów na 45-lecie UŚ”, otworzy JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Otwarciu towarzyszyć będzie krótki występ zespołu Vołosi.

W wydarzeniu, które odbędzie się w ramach obchodów 45-lecia Uniwersytetu Śląskiego, uczestniczył będzie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny.

zaproszenie