Wystawa fotograficzna Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego przygotowała wystawę pt. „Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej – w obiektywie”. Ekspozycja będzie prezentowana w budynku Biblioteki (Katowice, ul. Bankowa 14, parter i I piętro) do 31 sierpnia 2011 r.

Kolekcja fotografii przedstawia kolejne etapy budowy CINiBA – od czasu przygotowywania terenu pod budowę aż do dnia dzisiejszego. Wystawa uzupełniona jest o wizualizacje budynku i informacje dotyczące projektu CINiBA.

Systematycznie aktualizowane fotoreportaże z kolejnych etapów realizacji inwestycji, m.in. zakończonej już budowy i przygotowania zbiorów do przeprowadzki, prezentowane są na stronach internetowych projektów: www.ciniba.edu.pl i www.mok.bg.us.edu.pl.