Wystawa „Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie”

CINiBA

Od 13 czerwca do 15 lipca 2011 r. na Wydziale Filologicznym UŚ (Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, I piętro) oraz w budynku „B” Uniwersytetu Ekonomicznego (Katowice, ul. Bogucicka 3) prezentowana jest wystawa pt. „Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie”.

W ramach ekspozycji można oglądać fotografie przedstawiające kolejne etapy budowy CINiBA – od czasu wyburzenia lodowiska „Torkat” aż do dnia dzisiejszego. Wystawa fotografii uzupełniona jest o wizualizacje budynku i informacje dotyczące projektu CINiBA.

Systematycznie aktualizowane fotoreportaże z miejsca budowy prezentowane są w Bibliotece Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14) oraz na stronie internetowej: www.ciniba.us.edu.pl.