facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Wręczenie wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego dla aktywnych studentów i doktorantów

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś zaprasza na uroczystość wręczenia Wyróżnień JM Rektora UŚ dla aktywnych studentów i doktorantów Uniwersytetu Śląskiego. Uroczystość jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych i odbędzie się 11 maja 2010 r. (wtorek) o godzinie 15.00 w auli Kazimierza Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12).

Wydarzenie będzie transmitowane online.

Dla Uniwersytetu Śląskiego promowanie aktywnego uczestnictwa, twórczych postaw oraz działań na rzecz środowiska akademickiego i społecznego jest niezwykle ważne. JM Rektor prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś wyróżni studentów i doktorantów, którzy wykazują się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, ekologicznej, sportowej lub naukowej. Wyróżnienia Rektora Uniwersytetu Śląskiego zostaną wręczone 14 studentom i 4 doktorantom podczas uroczystości z udziałem władz uczelni, władz wydziałów, rodzin nagrodzonych oraz zaproszonych gości. JM Rektor wyróżni także 3 osoby działające na rzecz społeczności Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wiąże się to z realizacją idei uczenia się przez całe życie oraz aktywizacji społecznej i otwartości Uniwersytetu Śląskiego na potrzeby różnych środowisk.
Wyróżnienie można otrzymać jednorazowo – uhonorowana jest cała dotychczasowa działalność w okresie od rozpoczęcia studiów w Uniwersytecie Śląskim.

Lista wyróżnionych studentów, doktorantów oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w 2010 roku

Regulamin konkursu pdf

pdf   Kryteria oceny wniosków

pdf   Skład komisji

Poprzednia edycja konkursu...

Zobacz: fotoreportaż z poprzedniej edycji...

 

Kontakt w sprawie konkursu: kierownik Centrum Obsługi Studenta dr Barbara Smorczewska, tel. 32 359 21 80, fax: 32 359 20 32, barbara.smorczewska@us.edu.pl.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.