Wyniki XI edycji konkursu organizowanego przez Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RP ogłosił wyniki XI edycji konkursu na pracę habilitacyjną, doktorską, magisterską i studencką z zakresu własności intelektualnej. Wśród laureatów znaleźli się absolwenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jury konkursu doceniło prace mgr Agaty Pawlus (pt. „Utwór lutniczy w prawie autorskim”) oraz mgr. Bartosza Pudo („Prawo do integralności utworu architektonicznego”).

Do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej wpłynęło łącznie 41 prac konkursowych, w tym: 1 rozprawa habilitacyjna, 3 prace doktorskie, 34 prace magisterskie oraz 3 prace studenckie. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 17 grudnia 2013 r. o godz. 11.00 w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczyć będzie prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek.

Szczegółowe informacje wraz z listą laureatów dostępne są na stronie internetowej: www.uprp.pl.