facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Wylicytuj korepetycje z języka francuskiego u JM Rektora UŚ

Zbliża się 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kolejny raz w pomoc charytatywną włącza się także Uniwersytet Śląski. Wyznaczona została nagroda, którą można wylicytować na aukcji, a jest nią…

…lekcja języka francuskiego pod okiem samego Rektora naszej Uczelni! Prof. Wiesław Banyś jako językoznawca zapewne zaszczepi pasję do nauki języka francuskiego lub pomoże rozwinąć skrzydła osobom władającym już tym pięknym językiem.

Dodatkowo osobie, która wygra aukcję na jeden dzień zostanie przekazana władza nad Uniwersytetem Śląskim. Dzień urzędowania nowego rektora rozpocznie się od przejazdu samochodem służbowym do rektoratu uczelni, następnie będzie na niego czekało sporo obowiązków i podjęcie istotnych decyzji związanych z funkcjonowaniem uczelni, a także udział w spotkaniu ze studentami oraz sesja zdjęciowa w todze i z insygniami rektorskimi. Zwycięzca aukcji weźmie udział w specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej i udzieli wywiadu mediom akademickim.

Licytacja prowadzona jest na stronie internetowej http://aukcje.wosp.org.pl/korepetycje-z-jezyka-francuskiego-u-jm-rektora-us-i1299371.

Aukcja ma charakter specjalny. Całkowity dochód zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Termin wizyty na Uniwersytecie Śląskim zostanie ustalony po licytacji.

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.