6 grudnia 2012 r. o godz. 16.00 na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 9) odbędzie się kolejne spotkanie w ramach XXI cyklu wykładów „Wybrane problemy ekologii i ochrony środowiska”. Wykład pt. „Środowisko mórz i oceanów – co wiemy, a czego nie i czy są powody do zmartwień” wygłosi mgr Piotr Bałazy z Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie.

Organizatorem cyklu jest Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykłady z serii FORUM NATURA’19 są dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Harmonogram wykładów