Wykład pt. „Scenariusze 2050 – w jaki sposób możemy spojrzeć w przyszłość użytkowania terenu województwa...?”

Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem

22 listopada 2012 r. o godz. 16.00 w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 9) odbędzie się wykład pt. „Scenariusze 2050 – w jaki sposób możemy spojrzeć w przyszłość użytkowania terenu województwa i jaką korzyść możemy z tego mieć?”, organizowany w ramach XXI cyklu wykładów „Wybrane problemy ekologii i ochrony środowiska”. Wykład wygłosi dr Leszek Trząski z Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach.

Organizatorem cyklu jest Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykłady z serii FORUM NATURA’19 są dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Harmonogram wykładów