Wykład pt. „Cyfrowe środowisko − nadzieja czy rozczarowanie?”

20 stycznia 2011 r. o godz. 16.00 w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska (Katowice, ul. Bankowa 9) odbędzie się wykład „Cyfrowe środowisko − nadzieja czy rozczarowanie?”, organizowany w ramach XIX cyklu wykładów: „Wybrane problemy ekologii i ochrony środowiska”. Wykład wygłosi dr Janusz Trawka z Górnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Harmonogram cyklicznych wykładów CSCS 2010/2011 - semestr I pdf

Wykłady z serii FORUM NATURA’17 są dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach (http://www.wfosigw.katowice.pl/).

O wykładowcy:
Dr Janusz Trawka − Prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego − Oddział Górnośląski w Katowicach jest przewodniczącym Stowarzyszenia Komputer i Sprawy Szkoły „KISS” oraz koordynatorem regionalnym ECDL (European Computer Driving Licence) − Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. Pełni funkcję kierownika Studiów Podyplomowych głównie dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli w Uniwersytecie Ekonomicznym im. Karola Adamieckiego i Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Katowicach. Zajmuje się dydaktyką i metodyką technologii informacyjnej i informatyki w zarządzaniu, nauczaniu i szeroko pojętym obszarze edukacji.