Wykład prof. Wojciecha Świątkiewicza w ramach 16. edycji seminarium „Problem granic w filozofii i nauce”

W ramach XVI edycji interdyscyplinarnego seminarium Instytutu Filozofii i Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego dotyczącego problemów granic prof. zw. dr hab. Wojciech Świątkiewicz wygłosi wykład zatytułowany „Społeczny świat i jego legitymizacje”. Seminarium rozpocznie się w środę 23 listopada 2016 roku o godz. 15.30 w sali sympozjalnej III na Wydziale Nauk Społecznych (Katowice, ul. Bankowa 11).

Prelekcja poświęcona zostanie problematyce stawania się społeczeństwa (definiowanego jako proces i struktura), a także etapom i wymiarom legitymizacji.

Ikona pdf Streszczenie wykładu (dokument pdf)

Ikona pdf Program cyklu wykładów „Problem granic w filozofii i nauce” (dokument pdf)

Plakat dotyczący seminarium (program zamieszczony został powyżej w pliku pdf )