facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Wykład inauguracyjny prof. Ryszarda Koziołka w ASP w Katowicach

Logo Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach

W piątek 12 października 2018 roku odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Podczas wydarzenia wykład inauguracyjny pt. „Głośna nieobecność. Dylan i Nobel” wygłosi prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek. W programie uroczystości zaplanowano m.in. wystąpienie JM Rektora ASP prof. dr. hab. Antoniego Cygana, wręczenie dyplomów doktora oraz doktora habilitowanego w dziedzinie sztuki, immatrykulację studentów oraz przekazanie w użyczenie prac prof. Wojciecha Weissa. Inauguracji towarzyszyć będą ponadto: wystawa prac dyplomowych absolwentów Wydziału Artystycznego (Galeria Wertykalna, Katowice, ul. Raciborska 50) oraz wystawa malarstwa Romana Nowotarskiego pn. „Umiejscowienie” w Galerii Rondo Sztuki (Katowice, rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1). Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00 w sali otwartej Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (ul. Raciborska 50).