Wykład prof. Marlene Atleo z University of Manitoba oraz spotkanie ze studentami

Wydział Filologiczny UŚ

19 listopada 2013 r. o godz. 11.30 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (sala 1.46) odbędzie się wykład pt. „Transindigenous Imaginations. Dancing on the surface tension or diving into the deep end of culture?”, który wygłosi prof. Marlene Atleo z University of Manitoba w Kanadzie. Po wykładzie prof. Marlene Atleo spotka się ze studentami ze Studenckiego Koła Kanadystów (od godz. 13.30 do 16.00 w sali 3.55). Spotkanie będzie okazją między innymi do konsultacji prac magisterskich i licencjackich z tematyki związanej z ludnością rdzenną Kanady.

Do udziału w wykładzie zapraszają Zakład Studiów Amerykańskich i Kanadyjskich UŚ oraz Centrum Badań Kanadyjskich UŚ.