Wykład „Procuring Infrastructure PPPs 2018/Benchmarking Infrastructure 2020”

budynek Wydziału Prawa i Administracji UŚ

W ramach cyklu seminariów poświęconych promowaniu wiedzy na temat polskiego i amerykańskiego rynku zamówień publicznych 21 października 2019 roku o godz. 12.00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b) odbędzie się seminarium dotyczące modelowych regulacji Banku Światowego w zakresie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).

Wykład wygłosi Adam Jakub Jankowski – absolwent Georgetown University w Waszyngtonie oraz Uniwersytetu Warszawskiego, konsultant Banku Światowego w Waszyngtonie, który specjalizuje się w zagadnieniach realizacji projektów PPP w dziedzinie infrastruktury. Spotkanie poprowadzi dr hab. Michał Kania, prof. UŚ z Instytutu Nauk Prawnych.

Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Śląski w Katowicach we współpracy z Polish American Chamber of Commerce North East.

Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o rejestrację drogą elektroniczną pod adresem e-mail: kaniappp@gmail.com.