Wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

27 lutego 2013 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza. Przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju wygłosi wykład pt. „Odkrywając wolność”. Wydarzenie poprzedzi konferencja prasowa, która odbędzie się w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 29) o godz. 12.15.

Seria wykładów prof. Leszka Balcerowicza towarzyszy promocji najnowszej książki pt. „Odkrywając wolność przeciw zniewoleniu umysłów”. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju, Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wydawnictwo Zysk i S-ka.