Wykład otwarty „Praktyki kontraktowania w projektach U.S. Army na terenie Polski”

Zdjęcie: budynek Wydziału Prawa i Administracji UŚ

W ramach cyklu seminariów poświęconych promowaniu wiedzy na temat polskiego i amerykańskiego rynku zamówień publicznych we wtorek 12 listopada 2019 roku o godz. 11.30 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b) odbędzie się seminarium dotyczące praktyki kontraktowania w projektach U.S. Army na terenie Polski.

Wykład wygłosi Adam Nowicki – konsultant i project manager polskich przedsiębiorców, którzy w Polsce i w Niemczech realizują kontrakty dla amerykańskiej armii. Spotkanie poprowadzą dr Sabina Klimek oraz dr hab. Michał Kania, prof. UŚ z Instytutu Nauk Prawnych.

Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Śląski we współpracy z Polish American Chamber of Commerce North East. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o rejestrację drogą elektroniczną – adres e-mail: klefasppp@gmail.com.