Wykład gościnny prof. Anthony’ego Kossiakoffa z University of Chicago

Logo Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ

W środę 16 marca 2016 roku na Uniwersytecie Śląskim odbędzie się wykład gościnny prof. Anthony’ego Kossiakoffa z University of Chicago pt. „Receptor-mediated delivery of synthetic antibodies into cancer cells to regulate cellular processes: How the Polish students’ program changed my lab”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (Katowice, ul. Bankowa 9).

Notka biograficzna prof. Anthony’ego Kossiakoffa (pdf, 100 KB)

Wykład poprzedzi o godz. 10.00 prezentacja oferty stypendialnej Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Propozycję programów przedstawi Patrycja Gołąb – młodszy koordynator programowy, doradca edukacyjny. Program Fulbrighta działa w Polsce od roku 1959, oferując stypendia na studia dla studentów, doktorantów i ludzi nauki oraz wyjazdy naukowe.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie: http://www.fulbright.edu.pl/pl/category/programy.

Plakat zawierający informacje na temat wykładu prof. Anthony'ego Kossiakoffa