Wręczenie wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego dla studentów i doktorantów

7 czerwca 2013 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się uroczystość wręczenia Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla studentów i doktorantów wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w inicjowaniu i wspieraniu życia studenckiego, a także w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej i popularnonaukowej. Uroczystość będzie okazją do ogłoszenia wyników konkursu na Studenta/Doktoranta Roku. Tytuł przyznany zostanie osobie, którą spośród laureatów – w głosowaniu – wybierze brać studencka.

W uroczystości udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek oraz  prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://student.us.edu.pl/wyroznienia.

image

Partnerami konkursu na Studenta/Doktoranta Roku i fundatorami nagród są: Bank Pekao SA, Infinity Travel Sp. z o.o. – LatoStudenta.pl, Kwiaciarnia „Bellis” w Katowicach, Oxalis Polska Kawa i Herbata, Szkoła Języków Iberyjskich „Porto Alegre”, Szkoła Tańca „Nova”, warsztat mechaniki pojazdowej „Efekt” w Katowicach, Szkoła Sportów Extremalnych  EHSchool, Wesołe Miasteczko w Chorzowie, „Texter” Publikacje naukowe, Instytut Sztuki w Cieszynie.