Wręczenie wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego dla aktywnych studentów i doktorantów

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś zaprasza na uroczystość wręczenia Wyróżnień JM Rektora UŚ dla aktywnych studentów i doktorantów Uniwersytetu Śląskiego. Uroczystość jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych i odbędzie się 30 maja 2011 r. (poniedziałek) o godzinie 15.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12).

Wyróżnienia zostaną wręczone 21 studentom i 6 doktorantom, którzy wykazują się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, ekologicznej, sportowej lub naukowej. JM Rektor UŚ wyróżni także 2 osoby działające na rzecz społeczności Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wiąże się to z realizacją idei uczenia się przez całe życie oraz aktywizacji społecznej i otwartości Uniwersytetu Śląskiego na potrzeby różnych środowisk. Specjalne podziękowania odbierze również Jacek Szymik-Kozaczko, student prawa na Wydziale Prawa i Administracji.

Lista wyróżnionych studentów, doktorantów oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w 2011 roku