Wręczenie nagród w konkursie „Zbuduj strategię i zgarnij studia”

17 kwietnia 2013 r. o godz. 10.00 w sali 415 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ odbędzie się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu pt. „Zbuduj strategię i zgarnij studia”. W wydarzeniu wezmą udział prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny, dyrektor Szkoły Zarządzania UŚ prof. dr hab. Barbara Kożusznik, kierownik Biura Karier UŚ Agnieszka Dunaj.

Konkurs skierowany był do studentów ostatniego roku studiów realizowanych na Uniwersytecie Śląskim. Zadaniem jego uczestników było przygotowanie strategii marketingowej Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zwycięzcą konkursu został Adam Barabasz, II miejsce zajęły ex aequo Emilia Bożek i Aleksandra Cichos.

Nagrodą główną stanowi uczestnictwo w wybranych studiach podyplomowych realizowanych przez Szkołę Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego na jednym z trzech kierunków:

• Akademia Umiejętności Biznesowych i Osobistych,
  • Sprzedaż i negocjacje handlowe,
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń i treningów grupowych.