Wręczenie dyplomów absolwentom prestiżowego programu biznesowego Master of Business Administration

logo MBA

W piątek 9 grudnia 2016 roku o godz. 16.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się ceremonia wręczenia dyplomów absolwentom II i III edycji prestiżowego programu biznesowego Master of Business Administration.

Excutive Master of Business Administration w Katowicach organizowany jest przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów we współpracy z Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego. Program walidowany jest przez Aix-Marseille Graduate School of Management (Uniwersytet Paula Cezanne’a w Marsylii) – czołową francuską szkołę biznesu. Program jest klasyfikowany w klasie mistrzowskiej w ratingu SEM FORUM.

To jedny na Śląsku prestiżowy program kierowany do kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menedżerskich, właścicieli firm i przedsiębiorców. Jego ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego.

Zaproszenie (plik pdf)

Plakat promujący wręczenie dyplomów absolwentom studiów MBA