„Work in Excel” – warsztaty dla studentów

Zdjęcie: pisanie , klawiatura komputerowa

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych wraz z firmą PwC SDC organizują dla studentów Uniwersytetu Śląskiego nieodpłatne warsztaty z zakresu efektywnego posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym Microsoft Office Excel. Kurs rozpocznie się 8 listopada 2016 roku o godz. 11.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (sala komputerowa). Oferta Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych stanowi możliwość poszerzenia kształcenia językowego o praktyczną umiejętność obsługi programów komputerowych.

Warsztaty poprowadzą pracownicy PwC SDC, po ich zakończeniu uczestnicy otrzymają certyfikaty. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://bit.ly/Excel_PwCSDC.

Liczba miejsc jest ograniczona, w przypadku dużego zainteresowania możliwe jest zorganizowanie kolejnych warsztatów.