facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Wolontariat w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizują spotkanie informacyjne dotyczące wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw. Wolontariat skierowany jest przede wszystkim do studentów i absolwentów prawa, psychologii, pedagogiki, pracy socjalnej oraz socjologii, którzy ukończyli co najmniej II rok studiów. Punkty Pomocy Ofiarom Przestępstw działają w większości miast na terenie województwa śląskiego, a prowadzone są przez samorządy terytorialne i organizacje pozarządowe.

Spotkanie rozpocznie się 22 stycznia 2014 r. o godz. 8.45 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UŚ (w sali 203) oraz o godz. 12.00 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (aula nr 4).

Zapisy na spotkanie informacyjne przeprowadza Biuro Karier pod numerem telefonu 32 359 20 32. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza, podpisanie go i zabranie na spotkanie informacyjne.