Wolontariat podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

26.03.2018 - 12:13 aktualizacja 26.03.2018 - 12:13
Redakcja: admin

Trwa nabór wolontariuszy do IV edycji projektu EEC – Liderzy Przyszłości, przedsięwzięcia mającego na celu zwiększenie udziału młodych ludzi w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej. Projekt realizowany jest w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który w tym roku odbywać się będzie od 14 do 16 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Inicjatywa Liderzy Przyszłości daje studentom możliwość zaangażowania się w Kongres poprzez: dyskusję, uczestnictwo, współpracę lub udział w wykładach otwartych. Do współpracy przy organizacji Kongresu poszukiwane są osoby ambitne, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą wspólnie tworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.

Udział umożliwi studentom m.in.:

• zdobycie cennego doświadczenia,
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
  • nawiązanie ciekawych kontaktów.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.eec-liderzy.eu/pl/wspolpraca