Wolontariat podczas 50. inauguracji roku akademickiego 2017/2018 na Uniwersytecie Śląskim

logo UŚ

W poniedziałek 9 października 2017 roku o godz. 11.00 w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (plac Wojciecha Kilara 1) Uniwersytet Śląski zainauguruje pięćdziesiąty rok akademicki. Wydarzenie, w którym udział wezmą goście z całej Polski reprezentujący środowiska naukowe i biznesowe oraz przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, nie odbędzie się bez wsparcia wolontariuszy dyspozycyjnych w godzinach od 7.00 do 15.00.

Wolontariuszom Uniwersytet Śląski gwarantuje:

• pisemne porozumienie wolontariackie,
  • ubezpieczenie NNW,
  • wsparcie koordynatora wolontariatu,
  • poczęstunek podczas działań,
  • zaświadczenie o współpracy,
  • przyjazną atmosferę pracy, możliwość poznania ciekawych osób i zdobywania doświadczeń w organizacji uroczystości akademickiej.

Osoby zainteresowane wolontariatem proszone są o rejestrację za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.goo.gl/forms/L5jQxzUf0BPZ3t662 do 27 września.

W przypadku pytań i wątpliwości związanych ze sprawami formalnymi należy kontaktować się z Joanną Sadowską-Chudy – tel.: 32 3591982; e-mail: joanna.sadowska-chudy@us.edu.pl, a w sprawach merytorycznych i organizacyjnych z Działem Promocji UŚ – tel.: 32 359 20 41; e-mail: jubileusz@us.edu.pl.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 3 października o godz.17.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, I piętro, sala nr 144). Udział w spotkaniu jest obowiązkowy.