Wizyta studentów z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii

18 listopada 2015 r. Uniwersytet Śląski gościć będzie grupę studentów z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii, którzy odwiedzą uczelnię w ramach programu Study Tours to Poland. Ofertę edukacyjną Uniwersytetu Śląskiego przestawią studentom przedstawiciele Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych. Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 11.00 w rektoracie uczelni (sala 61), będzie również okazją do przybliżenia specyfiki oraz obszarów działania Biura Karier, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Samorządu Studenckiego UŚ. Studenci zwiedzą również Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką.

Program Study Tours to Poland finansowany jest przez Polsko Amerykańską Fundację Wolności, a administrowany przez Kolegium Europy Wschodniej, Fundację Borussia.