Wizyta prof. Meira Russa na Uniwersytecie Śląskim

W maju gościem Uniwersytetu Śląskiego będzie profesor Meir Russ z University Wisconsin-Green Bay ze Stanów Zjednoczonych. 13 maja 2015 r. prof. Meir Russ wygłosi wykład w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego, gdzie spotka się ze studentami i pracownikami jednostki. 14 maja zaplanowano spotkanie profesora ze studentami i pracownikami Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ. Prof. Meir Russ poprowadzi seminarium poświęcone wyzwaniom i dylematom, dotyczącym badań związanych z kapitałem ludzkim oraz problemom, przed którymi stoją współczesne organizacje w związku z zatrudnianiem pracowników i zarządzaniem kadrami. W programie wizyty znajdą się również: koncert w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia, zwiedzanie dzielnicy w Katowicach–Nikiszowcu oraz Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego „Guido” w Zabrzu.