Wizyta delegacji z Ukrainy w ramach „Study Tours to Poland”

4 grudnia 2013 r. o godz. 10.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej gościć będzie delegacja z Ukrainy, złożona z przedstawicieli: samorządu lokalnego, szkół, NGO z Donbasu, obwodu zaporoskiego oraz Lwowa. Delegacja będzie uczestniczyć w wizycie studyjnej dotyczącej przedsiębiorczości społecznej oraz współpracy samorządu lokalnego z NGO i biznesem. Biuro Rekrutacji Studentów Międzynarodowych przedstawi ofertę edukacyjną Uniwersytetu Śląskiego, natomiast przedstawiciele Biura Karier UŚ i Inkubatora Przedsiębiorczości przybliżą temat przedsiębiorczości, która jest jednym z ważniejszych obszarów działalności Uniwersytetu Śląskiego.

Wizyta realizowana jest przez Fundację Rozwoju Świętochłowic w ramach programu „Study Tours to Poland – Profesjonaliści”, finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, administrowanego przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.