"Wczoraj, dziś i jutro Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska" - sesja naukowa

W dniach 28 i 29 września 2009 r. odbyła się sesja naukowa pt. "Wczoraj, dziś i jutro Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska", która towarzyszyła obchodom czterdziestolecia Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. W konferencji udział wzięli: prof. dr hab. Barbara Kożusznik, prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą, prof. UŚ dr hab. Andrzej Kowalczyk, prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką oraz prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz, prorektor ds. kształcenia.

Patronat honorowy nad uroczystością czterdziestolecia Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab.Wiesław Banyś.

Na korytarzach budynku przy ul. Bankowej 9 ma miejsce wystawa fotograficzna "Migawki z życia Wydziału" oraz sesja plakatowa, której tematem są najnowsze wyniki badań pracowników.

Program sesji naukowej