Warsztaty z kreatywnego pisania dokumentów aplikacyjnych

9 stycznia 2013 r. o godz. 11.30 w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego (budynek Wydziału Nauk Społecznych, sala 312) odbędą się warsztaty z kreatywnego pisania dokumentów aplikacyjnych. Uczestnicy spotkania będą mogli poznać m.in. najnowsze trendy w pisaniu CV i dowiedzieć się, w jaki sposób poprawnie stworzyć dokumenty aplikacyjne.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmuje Biuro Karier pod numerem telefonu 32 359 20 32. Kurs jest pierwszym z cyklu spotkań dotyczących poszukiwania pracy. Na kolejnym będzie można sprawdzić się podczas próbnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz poprawić błędy w swoich dokumentach aplikacyjnych. Organizatorem spotkania jest Biuro Karier, Międzynarodowa Szkoła Nauk Politycznych oraz firma Steria.