Warsztaty wizerunkowo-rekrutacyjne w ramach programu Lidl Brand Factory

12 czerwca 2013 r. w godz. od 15.00 do 18.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędą się warsztaty wizerunkowo-rekrutacyjne w ramach programu Lidl Brand Factory. Inicjatywa skierowana jest do studentów V roku i absolwentów: zarządzania, filologii germańskiej, kierunków technicznych, ścisłych, marketingu i kierunków pokrewnych, a także osób z dobrą znajomością języka niemieckiego. Prowadzącymi będą specjaliści z obszaru HR oraz przedstawiciele firmy Lidl Polska.

Pierwsza części warsztatów będzie szansą na zapoznanie się z cyklem tworzenia produktów w firmie Lidl Polska. Uczestnicy uzyskają informacje na temat specyfiki pracy na wybranym stanowisku i będą mieli okazję spotkać się z kluczowymi osobami z firmy. Podczas drugiej części osoby zainteresowane będą rozwiązywać zadanie rekrutacyjne, stanowiące namiastkę prawdziwego procesu rekrutacji w firmie. Udział w realizacji zadania będzie szansą na otrzymanie zaproszenia do głównego procesu rekrutacji i selekcji na wybrane stanowiska pracy w ramach programu Lidl Brand Factory w Centrali Lidl Polska.

Właściwy proces rekrutacyjny rozpocznie się w lipcu, a zakończy we wrześniu 2013 roku. Nabór dotyczy obszarów: product strategy, quality management, promotions management, product support, marketing management, public relations, packaging design.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty organizowane są przez Centralę Lidl Polska – pion biznesowy.