Warsztaty w ramach projektu „Wyższy Poziom”

13 października 2015 roku od godz. 16.00 do 18.00 w Galerii Katowickiej (poziom +2) odbędą się warsztaty pt. „Złoty pociąg do wiedzy językowej” organizowane przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego. Jest to kolejna inicjatywa realizowana w ramach projektu „Wyższy Poziom”.

Warsztaty będą okazją zarówno dla młodzieży do zasięgnięcia konsultacji dotyczących egzaminów maturalnych oraz językowych, jak i rodziców, którzy będą mogli skorzystać z konsultacji obejmujących wsparcie dzieci w nauce języka obcego. Uczestnicy będą mogli również poznać techniki wykorzystania piosenki oraz popkultury w dydaktyce języka obcego. Na zakończenie zaplanowano występ studentów Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego.