facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Warsztaty tańca nowoczesnego

W poniedziałek 10 października 2016 r. w godz. od 18.00 do 20.00 w górnej sali gimnastycznej w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędą się bezpłatne warsztaty tańca nowoczesnego, które poprowadzi Paulina Radzik – instruktor sportu o specjalności taniec. Szkolenie stanie się okazją do poznania różnych technik tanecznych, w ramach których uczestnicy będą mogli nauczyć się podstawowych kroków, a także krótkich układów.

Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do studentów i młodych absolwentów, a także do młodzieży licealnej i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Warsztaty odbędą się w ramach realizacji IV edycji projektu „Co nas spina? – Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego”, organizowanej przez Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Fundację Inicjatyw Akademickich. Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonywać drogą elektroniczną, przesyłając e-maila na adres: promocja.wiecjestem@us.edu.pl. W tytule e-maila należy wpisać hasło: taniec, zaś w treści wiadomości – imię i nazwisko osoby zgłaszanej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wiecjestem.us.edu.pl oraz Facebooku.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.