Warsztaty pt. „Wsparcie dla nowych firm, czyli 4 filary Twojej kariery zawodowej”

22 maja 2013 r. o godz. 13.30 w sali 415 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości (Katowice, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ) odbędą się warsztaty pt. „Wsparcie dla nowych firm, czyli 4 filary Twojej kariery zawodowej”. Szkolenie poprowadzi Beata Omastka – manedżer, coach i wieloletni praktyk w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Podczas warsztatów zostaną omówione cztery fundamenty, na jakich powinna być zbudowana kariera zawodowa, aby przynosiła zadowolenie i satysfakcje z wykonywanej pracy, a jednocześnie była zgodna z osobą, jej potrzebami i celami. Po zakończeniu spotkania, trzy chętne osoby będą mogły również skorzystać z sesji coachingu zawodowego, podczas której dowiedzą się jak zwiększyć efektywność działania oraz szybciej osiągać wyznaczone cele. Pozostałe osoby zainteresowane będą mieć możliwość umówienia się z trenerami w innym terminie (zapisy na indywidualne spotkania odbędą się podczas warsztatu).

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty oraz sesję coachingu odbywają się poprzez stronę: http://kariera.eventbrite.com.